O webe www.fibuinfo.sk  :

Cieľom www.fibuinfo.sk je zhromažďovať a poskytovať informácie užívateľom programov FIBU/WFIBU.

Týka sa to informácii ako lepšie využiť software FIBU, ako ho prepojiť s tlačivami na DU / programové mostíky pre formuláre FS/ , ako riešiť konkrétny problém a tiež ako sa vyvíja situácia ohľadom firmy V-SOFT, s.r.o. a dedičských práv k programom. 

Stránka je nezávislá od firmy V-SOFT, s.r.o. a majiteľov autorských práv k programom. 

***

KONTAKT:

Kontakt /admin/: Lubomír Griač, nájdete ma na FB pod mojím menom bez diakritiky / Lubomir Griac/, som členom FB skupiny VSOFT-FIBU-WFIBU, správu mi môžete poslať cez FB /Messenger. 

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie kontakty: všetci na FB stránke VSOFT-FIBU-WFIBU /zakladateľ p. Sojčík/. Ak ste užívateľ FIBU/WFIBU a máte problém alebo sa chcete na niečo opýtať, tak FB stránka je to správne miesto pre Vašu otázku.

Pár slov o mne a mojej motivácii si môžete prečítať nižšie v odseku "O mne".

***

PODPORA :

Ak chcete podporiť fungovanie tejto www stránky, ak využívate programové mostíky pre FIBU, tak môžete poslať ľubovoľný DOBROVOĽNÝ príspevok/dar na nižšie uvedené číslo účtu. 

IBAN: SK29 8360 5207 0042 0483 1891 

BIC: BREXSKBXXXX

mBank, majiteľ účtu: Lubomír Griač

Poprosím pri úhrade uveďte svoje meno na Facebooku, alebo meno pod ktorým sa zaregistrujete na tejto stránke. Pod menom rozumiem akúkoľvek prezývku, nezbieram osobné údaje a pri voľnočasových aktivitách neriešim GDPR. 

Pozn. admina: A už ako keby som to počul. Ten na tom ide zbohatnúť.  Koľko mu poslať? Tisícku? Priatelia je to na každom z Vás, ale z mojej strany je návrh, pošlite 20 E a aj to len v prípade, že táto stránka má pre Vás zmysel. Príspevok/ dar je myslený ako ročný príspevok. 

 ***

OFICIÁLNA PLATENÁ PODPORA /UPGRADE/:

Aktuálne /marec 2023/ neexistuje žiadna oficiálna platená podpora k programom FIBU/WFIBU  zo strany predajcu programov firmy V-SOFT, s.r.o. /firma je v likvidácii/. Upgrade FIBU/WFIBU od septembra 2021 nie je, neexistuje, nedá sa kúpiť, detto sa nedá objednať ani oficiálny servis programov FIBU vo firme V-SOFT, s.r.o. Oficiálna stránka www.vsoft.sk bola zrušená na jeseň 2021 a v lete 2022 som ju kupil a uverejnil na nej aktuálne informácie.

***

O MNE /admin/:

Správu stránky www.fibuinfo.sk , tiež stránky www.soft.sk a programovanie pre prepojenie FIBU s aktuálnymi formuĺármi FS riešim vo svojom voľnom čase.  Ak ma chcete podporiť, tak je to báze dobrovoľnosti - viď vyššie odsek PODPORA.

Moja firma IS s.r.o. má zakúpené platné licencie a používame FIBU od roku 1993/1994. Moja osobná podpora programu FIBU je motivovaná tým, že nechcem zmeniť účtovný program vo firme a budeme v ňom viesť ekonomiku aj po roku 2021. 

O smrti p. Vaneka som sa dozvedel v marci 2022, keď som zisťoval, prečo nám nefunguje zaplatený upgrade FIBU, prečo je nefunkčná stránka www.vsoft.sk a prečo nikto nedvíha telefón. 

 ***

PRIDAJTE SA: 

Pridajte sa do skupiny VSOFT-FIBU-WFIBU na FB a zaregistrujte sa na tejto stránke. Ako registrovaní užívatelia budete bližšie k informáciám o FIBU/WFIBU. Po zaregistrovaní sa vám zobrazí ďalšie menu - Pre zaregistrovaných.

Hlavný dôvod pre registráciu je uvedenie svojho emailu. V pripade dôležitých zmien rozosielam hromadný email na registrovaných užívateľov.

***

admin

pozn. táto stránka bola aktualizovaná v marci 2023