List uźívateľom programov FIBU/WFIBU od HM Legal, s.r.o., v plnom znení, zverejnený so súhlasom JUDr. Michala Heleša.

***

Vážení klienti,
v pozícii právneho zástupcu spoločnosti V-SOFT, s.r.o., so sídlom Pankúchova 5, 851 04 Bratislava, IČO: 43 842 968 si Vás opätovne dovoľujeme informovať o aktuálnej situácii v spoločnosti. Po starostlivom zvážení všetkých možností sa spoločnosť rozhodla ukončiť svoje podnikanie a vstúpiť do likvidácie. O likvidácii budeme včas informovať.


Rozhodnutie o ukončení podnikania spoločnosti predchádzali rozsiahle diskusie a toto rozhodnutie sa nerodilo ľahko, najmä s ohľadom na počiatočnú vôľu zanechať odkaz po zosnulom zakladateľovi pánovi Ing. Martinovi Vanekovi. No práve s ohľadom na skutočnosť, že fungovanie spoločnosti bolo plne závislé na zosnulom pánovi Ing. Martinovi Vanekovi ako tvorcovi všetkých programov, nie je v možnostiach ani schopnostiach pozostalých ho v tomto smere nahradiť.


Odporúčame preto v tomto smere nájsť si iných dodávateľov softvérových služieb, ktorí by Vám poskytovali servisné služby, alebo prejsť na úplné iné softvérové riešenia.


Veríme, že prijímate toto oznámenie s pochopením. Túto situáciu si nikto vrátane pozostalých neprial. V prípade dotazov som dostupný na nasledovnom maile: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


S úctou,
JUDr. Michal Heleš, advokát
konateľ HM Legal, s.r.o.

***